Вантажний гак 19 А згідно з ГОСТ 6627-74.
Крюк крановий 19А – це вантажозахоплююча частина кранового механізму, яка призначена для зачеплення та підйому вантажу.
Вантажні гаки 19А оснащуються запобіжним замком, який утримує вантажозахоплювальне кріплення від мимовільного випадання. Вантажопідйомність кранового гака визначається залежно від режиму роботи. Для підняття вантажів понад 40 тонн – гаки виготовляються дворогими.
Кранові гаки 19А відрізняють:
· за наявності замку - виконання 1 (без замка) та 2 (із замком)
· по довжині хвостовика - тип А (з коротким хвостовиком) та Б (з довгим хвостовиком)
Габаритні розміри та характеристики гаків кранових:
|
№ гака |
Розміри, мм |
Маса, кг (А) |
Маса, кг (Б) |
Вантажопідйомність, тонн |
Режим роботи |
|||||
|
d |
h |
S |
D |
L(А) |
L(Б) |
|||||
|
19 |
95 |
150 |
115 |
150 |
480 |
660 |
70 |
82,5 |
16 / 20 |
важкий, дуже важкий/легкий, середні |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Лидер Инжиниринг |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Гак крановий |
| Вага | 70 кг |
| Внутрішній діаметр гака | 150 мм |
| Висота | 480 мм |
| Довжина: | 410 мм |
| Коефіцієнт запасу міцності | 6 |
| Максимальне навантаження | 20 т |
| Максимальна температура довкілля | 60 град. |
| Матеріал гака | Сталь |
| Мінімальна температура довкілля | -50 град. |
| Покриття | Фарбування |
| Робоче навантаження | 16 т |
| Стан | Нове |
| Тип гака | Обертовий |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка сталі | Сталь 20 |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: від 37 000 ₴
- Спосіб упаковки: на піддоні, в плівці











