
Фторопластова втулка
від 500 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 4 000 ₴
- В наявності
- Код: 184
+380971651421
- +380 (97) 165-14-21менеджер Володимир
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виготовлення деталей з фторопласту на замовлення будь-яким способом обробки — один із профільних напрямків компанії.
Ваше замовлення виконується кваліфікованим персоналом на понад точному обладнанні.
Для замовлення виробу з фторопласту, надайте креслення (або ескіз з розмірами), або фото із зазначенням розмірів.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Лидер Инжиниринг |
| Країна виробник | Україна |
| Тип фторопласту | Політетрафторетилен (фторопласт-4) |
| Щільність | 30 г/см3 |
| Зусилля на розрив | 50 МПа |
| Відносне подовження | 300 % |
| Модуль Юнга | 4000 МПа |
| Коефіцієнт тертя | 2 |
| Твердість (по Шору) | 120 од. |
| Водопоглинання за 30 діб | 2 % |
| Світлопропускання | 20 % |
| Насипна щільність гранул | 30 г/см3 |
| Насипна щільність порошку | 30 г/см3 |
| Колір | Чорний |
| Упаковка | Коробка |
| Вага | 0.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Теплофізичні властивості | |
| Температура плавлення | 800 град. |
| Мінімальна робоча температура | 8 град. |
| Максимальна робоча температура | 800 град. |
| Коефіцієнт лінійного теплового розширення | 100 10^−6 1/°C |
| Електричні властивості | |
| Діелектрична проникність при 10^6 Гц | 5 |
| Електрична міцність | 400 кВ/мм |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 80 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 70 мм |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: від 500 ₴
- Спосіб упаковки: на піддоні, в плівці





