Новинка

Гак блоку лебідки ГОСТ 1050-74
від 4 900 ₴
- В наявності
- Код: 154
+380971651421
- +380 (97) 165-14-21менеджер Володимир
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ТОВ «Лідер Інжиніринг» має можливість виготовити гаки згідно з ГОСТ 1050-74, а також за вимогами та кресленнями замовника.
Компанія ТОВ «Лідер Інжиніринг» має власне виробництво з виготовлення гаків зі Сталі 20/.
Для замовлення необхідно мати креслення або фото гака який Вам необхідний
Ми виконуємо швидкий прорахунок
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Лидер Инжиниринг |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 12 кг |
| Висота | 410 мм |
| Внутрішній діаметр гака | 75 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 170 мм |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Максимальне навантаження | 7 т |
| Матеріал гака | Сталь |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -40 град. |
| Покриття | Забарвлення |
| Робоче навантаження | 5 т |
| Стан | Новий |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка сталі | Сталь 20 |
| Тип | Гак крановий |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: від 4 900 ₴
- Спосіб упаковки: на піддоні, в плівці





