Вантажний гак 18 А згідно з ГОСТ 6627-74.
Гак крановий 18А – це вантажозахоплююча частина кранового механізму, яка призначена для зачеплення та підйому вантажу.
Вантажні гаки 18А оснащуються запобіжним замком, який утримує вантажозахоплювальне кріплення від мимовільного випадання. Вантажопідйомність кранового гака визначається залежно від режиму роботи. Для підняття вантажів понад 40 тонн – гаки виготовляються дворогими.
Кранові гаки 18А відрізняють:
· за наявності замку - виконання 1 (без замка) та 2 (із замком)
· по довжині хвостовика - тип А (з коротким хвостовиком) та Б (з довгим хвостовиком)
Габаритні розміри та характеристики гаків кранових:
|
№ гака |
Розміри, мм |
Маса, кг (А) |
Маса, кг (Б) |
Вантажопідйомність, тонн |
Режим роботи |
|||||
|
d |
h |
S |
D |
L(А) |
L(Б) |
|||||
|
18 |
85 |
130 |
100 |
130 |
440 |
630 |
49,5 |
56 |
12,5 / 16 |
важкий, дуже важкий/легкий, середній |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Лидер Инжиниринг |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Гак крановий |
| Вага | 50 кг |
| Внутрішній діаметр гака | 130 мм |
| Висота | 440 мм |
| Довжина: | 390 мм |
| Коефіцієнт запасу міцності | 6 |
| Максимальне навантаження | 16 т |
| Максимальна температура довкілля | 50 град. |
| Матеріал гака | Сталь |
| Мінімальна температура довкілля | -40 град. |
| Покриття | Фарбування |
| Робоче навантаження | 12 т |
| Стан | Нове |
| Тип гака | Обертовий |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка сталі | Сталь 20 |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: від 35 000 ₴
- Спосіб упаковки: на піддоні, в плівці










