Пластинчасті дворогі гаки, призначені для кранів загального призначення, виготовляють вантажопідйомністю від 80 до 320 тонн.
Пластинчасті гаки простіші за ковані у виготовленні та надійніші, оскільки руйнування пластин відбувається не одночасно, але вони важчі за ковані.
Щоб збільшити термін служби, зів пластинчастих гаків захищають спеціальними пластинами, виготовленими з «м'якої» сталі, які можна змінити в міру зношування. Дворогі пластинчасті гаки виготовляють номерів від 1 до 7, вони мають висоту від 1170 до 2330 мм і масу відповідно 1060 і 5600 кг.

| Номер гака | В | B1 | Н | b | b1 | b2 | b3 | b4 | d | d1 | l | l1 | l2 | l3 | r | r1 | r2 | r3 | Вага, кг, |
| 1 | 1250 |
270 |
1170 |
200 |
275 |
80 |
170 |
150 |
150 | 170 |
20 |
500 | 180 | 450 | 200 |
125 |
175 |
350 | 1060 |
| 2 | 1300 | 1300 | 160 | 180 | 550 | 200 | 500 | 230 | 375 | 1230 | |||||||||
| 3 | 1400 | 300 | 1410 | 230 | 315 | 100 | 200 | 180 | 180 | 200 | 600 | 540 | 250 | 150 | 200 | 385 | 1680 | ||
| 4 | 1500 |
320 |
1545 | 250 | 350 | 120 |
220 |
200 |
200 | 220 |
30 |
670 | 200 | 575 | 270 | 175 | 225 | 400 | 2150 |
| 5 | 1800 | 1830 | 300 | 400 | 150 | 220 | 250 | 820 | 250 | 665 | 315 | 200 | 250 | 500 | 3170 | ||||
| 6 | 2000 | 345 | 2080 | 350 | 450 | 170 | 245 | 225 | 250 | 280 | 900 | 300 | 800 | 350 |
225 |
275 |
550 | 4200 | |
| 7 | 2250 | 360 | 2330 | 400 | 475 | 180 | 260 | 240 | 300 | 350 | 50 | 1030 | 350 | 850 | 400 | 650 | 5600 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Лидер Инжиниринг |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Гак крановий |
| Вага | 5300 кг |
| Внутрішній діаметр гака | 150 мм |
| Висота | 1300 мм |
| Довжина: | 1300 мм |
| Коефіцієнт запасу міцності | 10 |
| Максимальне навантаження | 320 т |
| Максимальна температура довкілля | 50 град. |
| Матеріал гака | Сталь |
| Мінімальна температура довкілля | -50 град. |
| Покриття | Фарбування |
| Робоче навантаження | 120 т |
| Стан | Нове |
| Тип гака | З відкритою зівою |
| Ширина | 270 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка сталі | Сталь 20 |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: від 850 000 ₴
- Спосіб упаковки: на піддоні, в плівці





